Časté otázky

Pokud tu nenajdeš odpověď na svou otázku, můžeš nám napsat na e-mail support@pro-cards.cz,
FacebookInstagram, nebo vyplnit kontaktní formulář níže.

Na fotografii by měla být tvoje hlava, ramena a hrudník - ale záleží na tobě. Měla by být v co nejvyšší kvalitě, kterou můžeš dodat. Nedoporučujeme stahování fotografií ze sociálních sítí, nebo poslané přes Whatsapp a Messenger.

Loga známých klubů najdeš ve vyhledávačích jako je google.com apod., kde si fotografii stáhneš a nahraješ při vytváření karty. Pokud chceš umístit logo například svého lokálního klubu, pro co nejvyšší kvalitu si z vedení klubu vyžádej nejlépe logo v křivkách (vektorech). Poradíme si ale i s ostatními dostupnými formáty.

Fotografii ořežeme a patřičně upravíme, pro dosažení co nevyšší kvality karty. Fotografie se používá, výhradně k jejímu vytvoření.

Možnosti jsou dvě. Pokud máš fotografii, můžeš mu(ji) kartu vytvořit sám, nebo daruj voucher (sekce Dárkové poukazy - najdeš dole, na našem webu).

Vyrábíme karty velikostí S (19x31 cm), M (27x43 cm) a XL (37x60 cm).

Karty vyrábíme na PVC desky o tloušťce 3 mm s matnými polepy.

Součástí balení je samolepící suchý zip, kterým zvládnete kartu připevnit téměř kamkoli. Karty jsou určené k použití v interiérech.

Po tvém schválení vzhledu karty ji můžeš očekávat do 10 ti pracovních dnů.

Po schválení vzhledu karty objednávku nelze zrušit. Pokud zrušíš objednávku před její výrobou, obdržíš od nás voucher v hodnotě objednané karty.

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti, soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace